Pudełka wysuwane

Eleganckie pudełko z obwolutą

Pudełko wysuwane to pewnością najbardziej wzbudzające ciekawość pudełko fasonowe jakie produkujemy. Potocznie zwane pudełkiem z opaską. I właśnie na opasce spoczywa zadanie zainteresowania, zaintrygowania odbiorcy tym co jest w środku opakowania. Wspomniana obwoluta najprościej mówiąc jest opaską wokół pudełka. Może być takich samych wymiarów jako pudełko. Równie często występuje  w formie paska o dowolnych wymiarach. Każde pudełko z obwolutą wykonujemy według indywidualnego projektu Klienta. Pozwala to przygotować produkt „skrojony na miarę", dostosowany idealnie do zawartości. Na pudełku z obwolutą umieścić możemy dowolny zadruk , grafikę, lakiery UV lub inne uszlachetnienie.

Pudełka wysuwane z wykrojnika

Każde opakowanie, które tworzymy w Milo jest wykonane z całkowicie biodegradowalnych materiałów i jest bardzo przyjazne środowisku (pudełko eco-friendly). Użyty do produkcji najwyższej jakość karton z tektury litej sprawi, iż pudełko jest niezwykle wytrzymałe i długo zachowuje nienaganny wygląd. Oferujemy eleganckie i praktyczne pudełka z obwolutą, pudełka wykrojnikowe, różnorodne opakowania z kartonu na produkty.

Obwoluty na pudełka

Podobnie jest z obwolutą- odporna na zniszczenia, zadrapania czy otarcia. Pudełko z obwolutą będzie idealne jako pudełko prezentowe, pudełko na kosmetyki, pudełko na gry, pudełko fasonowe. Sprawdzi się idealnie wszędzie tam gdzie chcemy Klienta zaciekawić, szukamy elementu zaskoczenia i niebanalnego pomysłu.
Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk