Pudełka reklamowe z nadrukiem

Pudełka reklamowe

Jako producent reklamowych rigid box wykonujemy różnego rodzaju opakowania tekturowe z nadrukiem. Oferujemy eleganckie i trwałe pudełka reklamowe w każdym zamówionym nakładzie. Pudełko kartonowe z nadrukiem to najlepsza powierzchnia reklamowa, doskonałe opakowanie dla twojego produktu, prezentowe i nie tylko. W swoim portfolio mamy opakowania na kosmetyki, ekskluzywne pudełka z wieczkiem, pudełka ozdobne na zamówienie znanych luksusowych marek.

Opakowania kartonowe z nadrukiem

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu dysponujemy najlepszymi technikami poligraficznymi i introligatorskimi, co pozwala nam na wykonanie każdego projektu. Realizujemy nadruk techniką offsetową, cyfrową lub sitodrukiem. Wykonujemy pudełka kartonowe z tektury litej i tektury falistej, kaszerowane, w różnych wielkościach i kształtach – gotowe, składane, z obwolutą, mankietem, ukośne, tubowe i nie tylko. Wykonujemy pudełka zamykane na magnes lub na wstążkę ozdobną. Oferujemy też pudełka reklamowe z wypełnieniem w postaci piankowej wkładki o kształcie odpowiadającym produktom przeznaczonym do pakowania.

Dodatkowo nasza oferta to bogata paleta uszlachetnień, które gwarantują jeszcze bardziej atrakcyjny efekt końcowy. Oferujemy wykończenie folią błyszczącą, matową, soft touch, lakierem UV lub okleiną skóro- lub płótno podobną i wiele więcej.

Zamów pudełka reklamowe z logo w dowolnym nakładzie

Producent pudełek reklamowych Grupa MILO oferuje opakowania tekturowe z nadrukiem różnego rodzaju. Zapewniamy wykonanie pudełek reklamowych zgodnie z projektem klienta lub od podstaw. Dysponujemy nowoczesnym studiem graficznym. Możemy zaprojektować twoje pudełka reklamowe, dopasować najlepsze rozwiązania technologiczne i zrealizować dowolny nakład. Dopracowany wspólnie projekt zmienimy w gotowy produkt, który stanie się nieodłączną częścią Państwa oferty.

Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk