Pudełka magnetyczne

pudełka na magnes

Pudełka na magnes z nadrukiem premium

Pudełko ozdobne zamykane magnetycznie, znane także jako pudełko na magnes, to opakowanie rigid box wykonane z tektury litej, należące do grupy opakowań PREMIUM. Idealnie sprawdza się jako opakowanie prezentowe, a specjalnie przygotowany nadruk sprawi, że całość będzie świetnie reprezentować elegancję i wyjątkowość artykułów w nim zamkniętych.

Jeśli szukasz ekskluzywnej oprawy dla produktów z wyższej półki – pudełko zamykane na magnes będzie idealnym wyborem, szczególnie dla firm działających w branży kosmetycznej, biżuteryjnej, prezentowej, fonograficznej i wielu innych. Unikalny projekt oraz najwyższa jakość materiałów, z których są wykonane pudełka na magnes z nadrukiem, sprawiają, że stanowią one niepowtarzalne i piękne opakowanie dla każdego luksusowego przedmiotu.

Eleganckie pudełka zamykane na magnes – z dowolnym uszlachetnieniem i nadrukiem

Jesteśmy renomowanym producentem pudełek na magnes i oferujemy szereg uszlachetnień i dodatków. Wśród dostępnych opcji znajdziesz m.in.:

  • hot-stamping,
  • powłokę silk touch (soft touch),
  • kaszerowanie,
  • tłoczenia,
  • okleiny o strukturze płótna i wiele innych.

Każde pudełko prezentowe na magnes tworzymy pod indywidualne zamówienie klienta. Połączenie wysokiej jakości nadruku z logo firmy i magnetyczne zamknięcie muszą iść w parze z odpowiednim projektem graficznym, z którym stworzą jedną całość. W przygotowaniu takiej koncepcji pomagają nasi eksperci, potrafiący dopasować swoją propozycję do charakteru danej marki, a także konkretnego produktu.

Zamów pudełka zamykane na magnes idealnie dopasowane do Twoich produktów!

Praktyczne i trwałe pudełka na magnes

Pudełka magnetyczne są nie tylko piękne, ale również bardzo praktyczne. Rodzaj zastosowanego zamknięcia zapewnia łatwy i szybki dostęp, co sprawia, że są one idealne do przechowywania produktów, które trzeba często wyjmować z opakowania. Ponadto pudełka ozdobne z nadrukiem zamykane na magnes gwarantują niezwykłą trwałość. Produkty są zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym, ponieważ nasze pudełka magnesowe z logo firmy, wykonane z najwyższej jakości materiałów, są bardzo wytrzymałe i niezawodne.

Tworzone przez nas pudełka magnetyczne są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu możemy je dostosować do potrzeb oraz wymagań każdego klienta. Skorzystaj z naszej oferty pudełek zamykanych na magnes i ciesz się:

  • krótkim czasem realizacji zamówienia,
  • korzystną ceną,
  • wysoką jakością i trwałością produktów.
​​​​Zamów pudełka magnetyczne z wysokiej jakości materiałów - idealne rozwiązanie wyróżniające się funkcjonalnością i gwarantujące wytrzymałość. Pudełka magnetyczne od producenta, firmy Grupa MILO, zapewniają bezpieczne przechowywanie produktów, stanowiąc doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o opakowania firmowe, pudełka na prezenty, luksusowe opakowania na biżuterię, perfumy i nie tylko.
Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk