Pudełka kaszerowane

Pudełka kaszerowane


Jako producent pudełek specjalizujemy się w opakowaniach kartonowych z tektury litej i tektury falistej z nadrukiem, jak i kaszerowanych. Duży nowoczesny park maszynowy, jak również doświadczenie w produkcji opakowań pozwalają nam na wykonywanie różnorodnych projektów. Możemy wykonać dowolne pudełka kartonowe, w tym pudełka kaszerowane, dostosowując technologie do określonych potrzeb.

Pudełka kaszerowane to jeden z podstawowych segmentów naszej oferty. Są to kolorowe pudełka premium uszlachetnione poprzez oklejenie cienkim papierem. Kaszerowanie polega na oklejeniu papierem w celach ozdobnych lub technologicznych – innego wyrobu papierniczego. Głównym celem procesu kaszerowania jest podniesienie walorów estetycznych produktu końcowego.

Kaszerowanie jest stosowane, gdy grubość tektury lub inne jej parametry, jak nieregularna powierzchnia, nie pozwalają na jej bezpośrednie zadrukowanie. Wówczas oklejenie zewnętrzną warstwą sprawia, że efekt wizualny jest bardziej atrakcyjny, nadruk prezentuje się lepiej, a także kaszerowane opakowanie jest bardziej wytrzymałe.

Luksusowe pudełka kaszerowane – projekt i wykonanie

Nasze pudełka kaszerowane to opakowania klasy premium, polecane dla luksusowych wyrobów. To także doskonała powierzchnia do umieszczenia logo. Pudełko kaszerowane to atrakcyjna reklama i wizytówka twojej firmy. W naszym portfolio dostępnych jest wiele produktów wykonanych z tektury kaszerowanej, w tym przede wszystkim pudełka kaszerowane w różnych kształtach i rozmiarach. Nie ograniczamy się do klasycznych formatów i jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet niestandardowe zamówienie, w każdym nakładzie. Zapoznaj się z naszymi produktami i zainspiruj się. Zleć nam wykonanie pudełek kaszerowanych wedle własnego pomysłu lub od podstaw, począwszy od projektu w naszym studio graficznym.

Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk