Opakowania tekturowe z nadrukiem

Ekskluzywne opakowania tekturowe z nadrukiem

Jako producent pudelek reklamowych oferujemy wyjątkowe opakowania na produkty ekskluzywne różnego rodzaju, od kosmetyków, przez biżuterię, alkohol, artykuły piśmiennicze i wiele innych. Nasze opakowania kartonowe z nadrukiem grafiki firmowej doskonale podkreślają piękno, styl i wartość zamkniętego w nich produktu. Dzięki swojej trwałości i starannemu wykonaniu nie tylko chronią swoją zawartość, ale nadają jej niepowtarzalny charakter.

Opakowania kartonowe – rożne rodzaje 

W naszej ofercie dostępne są opakowania różnego typu, z możliwością dopasowania do twojego produktu. Oferujemy wykonanie opakowań tekturowych z nadrukiem na zamówienie, z dostosowaniem do indywidualnych potrzeb Klienta. Wykonujemy między innymi:
  • Opakowania na Prezenty. Szukasz eleganckiego sposobu na podarowanie prezentu? Nasze opakowania kartonowe to nie tylko sposób na zapakowanie podarunku, ale również uczynienie go wyjątkowym i oryginalnym dzięki możliwości personalizacji zamówienia.
  • Opakowania na Kosmetyki. Twoje produkty luksusowe, takie jak perfumy, wody toaletowe, kosmetyki kolorowe – zasługują na opakowania równie jakościowe jak ich zawartość. Nasze opakowania na kosmetyki łączą funkcjonalność z estetyką, pozostawiając trwałe wrażenie luksusu na długo po odpakowaniu zawartości.
  • Eleganckie pudełka na alkohol. W naszej ofercie dostępne są dedykowane opakowania z wypełnieniem pod różne rodzaje produktów. Wśród naszych realizacji znajdują się ekskluzywne opakowania tekturowe z wypełnieniem przeznaczone na na alkohole i akcesoria barmańskie oraz sommelierskie. Oferujemy Eleganckie pudełka na wino z wypełnieniem piankowym lub wkładką kartonową oraz wiele więcej.

Nadruki i uszlachetnienia

Oferujemy różnorodne techniki nadruku i uszlachetnienia, takie jak tłoczenie wklęsłe, hot stamping złoty, folia mat, folia błyszcząca, lakier UV i wiele innych, by Twoje opakowanie kartonowe wyróżniało się spośród konkurencji.

Dodatkowo oferujemy różnorodne dodatki do pudełek, takie jak rączki PCV, zamknięcia magnetyczne, zamykanie na pasek skórzany i wiele innych, które dodadzą blasku Twoim opakowaniom.

Projektowanie na zamówienie

Jesteśmy przekonani, że Twoje opakowanie powinno być wyjątkowe, tak samo jak Twój produkt, dlatego oferujemy kompleksową produkcje pudełek, począwszy od samego projektu w studio graficznym. Nie masz własnego pomysłu na opakowania? Nasz zespół projektantów przystapi do pracy razem z Tobą, by stworzyć spersonalizowane opakowanie kartonowe z nadrukiem na produkt, które idealnie odzwierciedli Twoją markę oraz wizję.

Dlaczego my?

  • Długoletnie doświadczenie w branży opakowań.
  • Jakość i precyzja w każdym detalu.
  • Indywidualne podejście do każdego projektu.
  • Szybka realizacja i konkurencyjne ceny.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów Grupy MILO, producenta opakowań tekturowych z nadrukiem – i nadaj swoim produktom wyjątkowe wykończenie, na jakie zasługują.

Skontaktuj się z nami już dziś, by omówić szczegóły oferty i zacząć pracę nad Twoim unikatowym opakowaniem. 


 
Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk