Teczki reklamowe

Wśród produktów oferowanych przez naszą firmę dużą popularnością cieszą się teczki reklamowe, na które składają się teczki konferencyjne z rączką, tradycyjne teczki ofertowe, teczki skrzydłowe, teczki z przegródkami i teczki z klipem. Każdy z tych produktów cechuje najwyższa jakość wykonania, trwałość i funkcjonalność. Do produkcji teczek firmowych stosujemy sztywną tekturę litą, zadrukowaną metodą offsetową i zabezpieczoną folią lub lakierem UV. 

Oferujemy teczki w różnych formatach, przeznaczone do przechowywania pojedynczych dokumentów, grubych katalogów, a także wszelkiego rodzaju materiałów konferencyjnych i reklamowych. Teczki z plastikową rączką idealnie uzupełnią profesjonalny zestaw konferencyjny, teczki skrzydłowe z szerokim grzbietem pomieszczą pokaźny stos dokumentów, a uzupełnienie teczki o przegródki pozwoli utrzymać porządek wśród zbiorów pojedynczych kartek.

Szeroki wachlarz produktów pozwala dobrać odpowiedni rodzaj teczki do własnych potrzeb. Teczki reklamowe z nadrukiem to świetna alternatywa dla nudnych, jednolitych materiałów biurowych. Dzięki nim firma w łatwy sposób wypromuje swoją markę lub produkty oraz zbuduje spójny system identyfikacji wizualnej firmy.
Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk