Pudełka etui Slipcase

Pudełka etui Slipcase

Pudełka na książki typu slipcase – komu je polecamy?

Pudełka na książki w postaci eleganckiego etui są świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o prezentację, ochronę i przechowywanie szczególnie cennych tomów. Szczególnie często wybierane są przez wydawców, którzy planują wypuścić na rynek dane tytuły w formie serii. Zamknięcie ich w wygodnym opakowaniu na książki typu slipcase sprawi, że cały produkt zyska na wartości estetycznej i być może będzie chętniej wybierany jako pomysł na prezent.

Piękny wygląd, świetna funkcjonalność – opcje personalizacji naszych pudełek na książki

Każde etui możemy okleić różnymi strukturami:

  • papierami dekoracyjnymi,
  • płótnem,
  • skórą,
  • ekoskórą.

Jako czołowy producent pudełek na magnes i innych opakowań rigid-box, dysponujemy także bogatym wachlarzem uszlachetnień, tj. hot stamping, tłoczenia, lakiery ozdobne, brokaty oraz wiele innych. Tak przygotowane etui na książki typu slipcase doda elegancji i prestiżu każdemu produktowi.

Zaznaczamy przy tym, że każde pudełko wykonane jest ze sztywnej tektury litej, co zapewnia najwyższą jakość produktu. Takie opakowanie sprawia, że książki są doskonale chronione przed kurzem, światłem słonecznym, wilgocią i innymi czynnikami, mogącymi doprowadzić do uszkodzeń poszczególnych stron czy okładki. W ten sposób zmniejsza się także ryzyko zarysowań czy zagnieceń. Samo etui może występować w wersji miękkiej lub twardej, w zależności od potrzeb oraz wizji na dany produkt.

Poznaj możliwości personalizacji pudełek na książki

Gwarantujemy przygotowanie projektu odzwierciedlającego charakter danej serii, w wymiarach idealnie dopasowanych już do gotowych książek. Dopracowaniem tych szczegółów zajmie się nasz zespół, składający się m.in. z doświadczonych grafików, którzy z chęcią podejmą się stworzenia wizualizacji pudełek, wpisujących się w daną tematykę. Oczywiście możemy również pracować na projekcie dostarczonym nam przez klienta.

Dla jakich produktów polecamy jeszcze opakowania typu slipcase?

Etui slipcase świetnie sprawdza się nie tylko jakie pudełko na książki, ale także sposób na przechowywanie i prezentację:

  • płyt DVD,
  • albumów fotograficznych,
  • gier planszowych,
  • segregatorów,

które można łatwo wyciągnąć, a później odłożyć na swoje miejsce. Opakowania te są wprost idealne do wydań limitowanych, aby jeszcze bardziej podkreślić ich wartość i ekskluzywność. Jesteśmy także otwarci na tworzenie zupełnie nowatorskich projektów, dopasowanych do typu czy rodzaju produktu, który posiadasz w swojej ofercie.

Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk