Segregatory reklamowe

Segregatory reklamowe
Znaczną część naszej produkcji stanowią segregatory reklamowe, wykorzystywane przez firmy nie tylko do przechowywania dokumentów, ale też jako praktyczne okładki katalogów ofertowych czy wzorników. Segregatory wyróżniają się wysoką estetyką i jakością wykonania, projektowane są według potrzeb Klientów z najlepszych na rynku surowców. Oferujemy segregatory w dowolnych formatach, o różnych szerokościach grzebietu i serią opcjonalnych dodatków (oczka, kieszenie, różne mechanizmy ringowe).

Spersonalizowane segregatory reklamowe są doskonałym elementem budowania wizerunku marki. W jednym z wariantów umożliwiają skierowanie mechanizmu ringowego ku górze i łatwą prezentację poszczególnych kart klientom firmy. Segregatory prezentacyjne są często wybieraną formą wzorników reklamowych. W promocji produktu pomaga efektowny, kolorowy nadruk na segregatorze, który można dodatkowo zabezpieczyć folią lub lakierem UV. Realizujemy projekty dostarczone przez Klienta oraz przygotowane w naszym studiu graficznym, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Proponujemy różne metody uszlechetnienia segregatora – okładka może przybrać elegancki charakter naśladując płótno lub skórę lub wręcz odwrotnie – firma może podkreślić swoją ekologiczną działalność decydując się na segregatory EKO, wykonane z wysokiej jakości papieru prążkowanego. Innym pomysłem jest wykorzystanie w produkcji polipropylenu – segregatory takie wyróżniają się mleczną okładką, przypominającą efekt mrożonego szkła. Przy tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, zachęcamy więc do kontaktu i zapoznania się z wybranymi realizacjami.
Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk