Segregatory reklamowe

Segregatory reklamowe

Nasza firma jest dumnym producentem różnego rodzaju segregatorów firmowych, które znajdują zastosowanie nie tylko jako narzędzia do przechowywania dokumentów, ale także praktyczne okładki katalogów ofertowych czy wzorników. Oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania, wyróżniające się wysoką estetyką i jakością wykonania. Wszystkie tworzone przez nas segregatory firmowe są projektowane według potrzeb klientów oraz przy wykorzystaniu najlepszych na rynku surowców!

Funkcjonalne i przyciągające wzrok segregatory firmowe

Segregatory firmowe to przede wszystkim praktyczne narzędzia do porządkowania dokumentów. Dzięki swojej funkcjonalności i atrakcyjnemu wyglądowi, produkty te są często wybierane przez przedsiębiorstwa z różnych branż, które mogą je wykorzystywać na różnego rodzaju konferencjach, spotkaniach firmowych czy po prostu w swoich biurach.

Wszystkie tworzone przez nas segregatory firmowe możemy wzbogacić o wielobarwny i efektowny nadruk. Z łatwością zapadnie on w pamięć klientów, a sam gadżet stanie się dzięki temu skutecznym narzędziem budowania świadomości marki. Nasza zaawansowana technologia pozwala na odtworzenie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego wzoru, w dowolnego gamie kolorystycznej. Tak niesamowitej jakości projekty na pewno sprawią, że Twoja marka wyróżni się z tłumu!

Dlaczego warto wybrać segregatory firmowe od sprawdzonego producenta? Trwałość i duże możliwości personalizacji

Przygotowywane przez nas (lub nadrukowane zgodnie z projektem klienta) i aplikowane w nowoczesnym parku technologicznym grafiki same w sobie są bardzo trwałe. Ale aby utrzymać je w doskonałym stanie przez wiele lat, oferujemy dodatkową opcję zabezpieczenia segregatorów firmowych folią – błyszczącą lub matową – lub lakierem UV.  Ta funkcja nie tylko chroni nadruk przed blaknięciem i ścieraniem, ale również nadaje segregatorowi reklamowemu elegancki wygląd.

W ramach personalizacji projektu proponujemy także m.in. różne warianty mechanizmów ringowych. Jednym z nich jest jego montaż u góry, dzięki czemu można łatwo prezentować poszczególne karty klientom firmy, co szczególnie przydaje się podczas spotkań biznesowych.

Oferujemy wiele metod uszlachetniania segregatorów. Okładka może przybrać wygląd płótna lub skóry. Jedną z opcji, która podkreśli proekologiczną działalność firmy, są natomiast segregatory EKO, wykonane z wysokiej jakości papieru prążkowanego. Innym nietuzinkowym pomysłem jest wykorzystanie w produkcji polipropylenu, co nadaje segregatorom reklamowym mleczną okładkę, przypominającą efekt mrożonego szkła.

Skorzystaj z naszej bogatej gamy segregatorów firmowych!

Wykonujemy nawet najbardziej wymagające projekty, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami i zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i dostarczyć segregatory firmowe, które spełnią najwyższe standardy jakości oraz estetyki.

Katalog produktów
© Grupa MILO. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk